Podporujeme

Veronika Zemanová – powerlifter amateur

Závodím v silovém trojboji i v samostatných disciplínách. Momentálně držím za rok 2017 titul absolutní  mistryně ČR a SR v  trojboji,3. místo na MS v trojboji+evropský rekord v benchpressu,1.místo na MS v deadliftu + světový rekord s výkonem 180 kg při tělesné váze 62,3 kg. 1. místo na světovém poháru Maďarska v deadliftu a 2. místo v absolutním pořadí. Letos jsem už absolvovala dvě souteže a to mistrovství SR v deadliftu,kde jsem obhájila titul absolutní mistryně s výkonem 185kg raw a Višegrad Cup,kde jsem se stala absolutní mistryní jak v deadliftu s výkonem 190kg raw, tak i v bench pressu s výkonem 100kg raw.

Momentálně mě čeká v květnu ME ve francii a  v červnu mistrovství ČR v Domažlicích,kde rovněž budu chtít obhájit titul.Plus nějaké menší pohárové soutěže. A potom se začnu připravovat na podzimní sezónu,kde veškerá příprava bude hlavně směřovat na MS do Maďarska. Cíle mám obrovské,příští rok se chci dostat na nejvyšší závod do Ruska. Je to něco jako tady olympiáda :-)

Ve dnech 31.5 a 1.6 jsem bojovala ve Francouzském Nancy na ME v mrtvém tahu raw a benchpresu raw.Stala jsem se i přes zranění kolene absolutní mistryní Evropy v mrtvém tahu s výkonem 185kg při bw 68.1kg a den po té jsme se poprala i s benchem a zde jsem vybojovala 1. místo v mé kategorii a stala se vícemistryní Evropy s výkonem 95kg.Velice chci poděkovat za sponzoring,neboť hlavně díky vám jsem mohla odcestovat a dovézt tak cenné kovy.Nyní mě čeká rekonvalescence a potom příprava na srpnový Extrifit Cup v dl a bp a v zaří Evls + MS

Podporují nás